WeCreativez WhatsApp Support
Online İletişim Hattı
Destek Almak İstiyorum.
Tokat.60,Türkiye
+905434546804

Backlink Analiz Araçları

Backlink Analiz Araçları

Merhaba Uzmanseocu okurları backlink analiz araçlarına göz atmadan önce eğer Backlink nedir bilmiyorsanız Backlink Nedir adlı yazımızı öncelikle okumalısınız. Seo çalışması yapılırken backlink sorgulaması yapılan çalışmaların etkisini gösterir. Nelerin index almadığı ortaya çıkmaktadır. Bazı ücretsiz hizmet veren seo programları bulunmaktadır. Bunların birincisi Seo Spyglass programıdır.

Seo Spyglass Programı

Seo Spyglass backlink sorgulama görevleri arasında bilinen en eski programlardan birisidir. Backlink sorgularken size güncel bilgiler veremez. Ancak güncel veri veren web sitelerinden backlink bilgilerini kendisine çekmektedir. Bu şekilde açığını kapatmaktadır. Seo programları genellikle aylık olarak ücret talep eder. Ancak seo Spyglass uygulaması sadece 1 kereye mahsus sizden ücret alıyor. Bu ücret tüm programdaki özellikleri kullanmaya yetiyor. Ancak tek seferli ücret almasına rağmen programın zamanla kendini güncellemesinden ötürü bu ücrete ek ücret talep edeceğini unutmayınız.

Backlink Analiz Araçları

Blekko Analiz Aracı

Blekko analiz aracı Blekko arama motoruna ait bir araçtır. Bazı belirlenen parametreleri aratarak size backlinkleri gösterebilir. Kullanımı için herhangi bir ücret talep etmemektedir. Sahip olduğu crawl ve data gücün kullanması amacıyla kendi seo işlemlerini halletmiştir. Ancak yine de pek fazla başarılı olduğu söylenemez.

Backlink Analiz Araçları

Open Site Explorer Analiz Aracı

SeoMoz tarafından geliştirilen Open Site Explorer şu ana kadarki en iyi analiz araçlarından birisidir. Çok geniş değerlendirmeler yapar. En iyi değerlendirme parametreleri ise Sayfa otoritesi ve Domain otoritesidir. Ayrıca sosyal medyanın kullanım seviyelerini size söyler. Aylık 100 dolar ücret talep eden Open Site Explorer bu ücret ile sizi ücretli hesaba geçmenize teşvik ediyor. Programın en önemli özelliği karşılaştırma özelliği olmasıdır. Siteler arasında karşılaştırmalar yaparak sizin ne gibi eksikliklerinizin olduğunu size söyleyen bir programdır. Programın en önemli avantajı bu özelliğidir.

Backlink Analiz Araçları

Backlink Analiz Araçları

Majestic Seo Analiz Aracı

Majestic seo, dünyada önde gelen servislerden birisidir. İki türlü üyelik çeşidi bulunur. Ücretsiz üyelik ile işlem yapmanız mümkündür. Ancak ücretli üyelikte pek fazla özellik bulunmaktadır. Backlink çokluğu ile ilgili sizi yönlendirecek bir programdır. Program ne tür backlink kullandığınızı ve bunları aynı seviyede tutmanız için size ne yapmanız gerektiğini sunar. Yenilenmiş verileri diğer servislere oranla daha iyi sonuç verir. Daha sağlıklı sonuç vermesi ve ne yapmanız ile ilgili gereken bilgileri rapor sunması programın en önemli özelliğidir.

Backlink Analiz Araçları

backlink analiz araçları

Backlink Analiz Araçlarını öğrendiğinize göre En İyi 10 Ücretsiz Dofollow Backlink Kaynağı yazımızdan sitenize backlink alabilirsiniz.

Bir cevap

  1. […] seo açıklarını anlayabilir hale ve açıklarınızı kapatabilir hale gelebilirsiniz. SEO Analiz araclari: Web sitenizin analizi çıkaran çok değerli programlar’dan […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir