Backlink SEO

En İyi 10 Ücretsiz Dofollow Backlink Kaynağı

dofollow backlink
tarafından yazıldı Uzman Seocu

Dofollow Backlink nedir ?

Dofollow Backlink kavramını aratıyorsanız “SEO” sektöründe yer alıyorsunuz demektir. Kısaca Dofollow Backlink kavramını açıklarsak sitenizi arama motorlarında hızlı şekilde rakiplerinizi geçmenizi sağlar. Tabi her backlink rakiplerinizi sollayacak diye birşey yokdur. Backlinki Google dost site olarak algılar ve sizi öne çıkarmaya başlar. Backlink’ler 2 ye Ayrılır :

1. Dofollow – Nofollow Backlink

2. Hacklink

Dofollow Link alırken kendi sektörünüzden link almaya dikkat edin. Spam sitelerden backlink almayın Dafollow backlink alırken dikkat etmeniz gereken bir durum daha vardır.Backlink alıcagınız sitenin  DA – PA  Değerleridir bu değerler ne kadar yüksek ise o kadar kaliteli backlink almış olursunuz.Siz gene backlink alırken Bu konu altına yorum atarsanız ben size yardımcı olmaya çalışırım.

Şimdi size vericeğim Dofollow Backlinkler sayesinde sitenize bedava kaliteli backlink almış olıcaksınız ve arama motorlarında Anahtar kelimenizde yükselmeler yaşıcaksınız.

 

Ücretsiz Dofollow Backlink Listesi DA Siteye git
slashdot 95 yer
livejournal 85 yer
medium 97 yer
about.me 93 yer
diigo 94 yer
fark 85 yer
stumbleupon 96 yer
folkd 79 yer
dzone 80 yer
dofollow backlink

Dofollow backlink

Sıkça sorulan soru : Ben bu backlinkleri nasıl alacağım sorusuna gelelim.

DA değerinin yanında site ye tıklayınca backlink alıcagınız site açılacaktır. Sitelere girip üye oluyoruz. Yeni konu , New yayın vb.sekmeler olıcakdır tıklayıp sitenize ait yazıyı ve sitenizin linkini yada yükselmek istediğiniz sayfanın linkini veriyoruz. Başlıkları yükselmek istediğiniz anahtar kelimesini girerseniz daha kolay yükselme yaşarsanız.

Kaliteli backlink Kullanımı : Dofollow backlink’i aldınız aldığınız linki sosyal medyalarda paylaşıyoruz ve linkin indexlenmesini sağlıyoruz indexlendikden sonra o kaliteli bir backlink haline gelmiş olıcakdır.

Yazar Hakkında

Uzman Seocu

Dijital pazarlama & SEO alanında yetkin Uzman Seocu ile web sayfalarınızın çevrimiçi Pazarlama kanallarında ön sıralara geçmesini sağlayabilir, işinizi ve markanızı büyütebilirsiniz.

11 Yorum

Yorum Yaz