WeCreativez WhatsApp Support
Online İletişim Hattı
Destek Almak İstiyorum.
Tokat.60,Türkiye
+905434546804

Kurumsal SEO İle SEO Yapısı incelenmesi

Şirket ve kurulşların Kurumsal seo bazlı, e-ticaret sistemleri ve içerikleri üzerine politika izleyen web siteleri için bilgi vermeye çalışacağım. Kurumsal SEO mantığının diğer web sitelerinde yapılan çalışmalardan tam olarak değişik olduğunu, bir blog ile firma arasındaki çalışmanın bambaşka bir mecra olduğunu anlatmaya çalışacağım.

Kurumsal SEO ile Farkınızı Gösterin

Kurumsal SEO hizmetinde başka bloglara göre daha farklı araştırma, çalışma ve içinde bulunduğunuz duruma göre içerik ve bilgilendirme yer alıyor. Basit bir blogta, herhangi bir sayfanın yorumlarında, ziyaretçi defterleri ve imleme sitelerinde şirket aramaktansa içerik yazan blog ve haber siteleri bunlara referans olabilecek kaliteli siteler yer almaktadır. Bununla ilgili ip uçları gerçekte kurumsal seo’nun farkına varmış, linkleme temelli değil hitap edeceği kişi temeline dayanarak çalışma yapılmaktadır.

Firmanızı Kurum Olarak Arz Edin

Firmalarda da en fazla gördüğüm problemlerden bir tanesi ise gayet kuvvetli bir firmayı alâkasız içeriklerle doldurup, saçma sapan içerikler ve makaleler girilip müşterilere olağan dışı bilgi veren siteler olmakta. Kurumsal SEO kuramında ne yazık ki böyle bir ifade ve hitap tarzı yok. Hizmet verilecek olan alanda kaliteli içerik, gerçekten firmayı doğru anlatan ve hitap edeceği kitleye aradığı ürün yahut hizmetin tanımını yapması ve hizmet ya da ürünü satmasından geçmektedir. Klişeleşmiş kelimelerden uzak durmak, olmayan veya eksik olan bir şeyi firmaya dayatma usulü vermemek en doğrusu olmakta.

Hizmeti Profesyonel Kişilerden Alın

Üstünde durması gerekilen en mühim konulardan biride bu açıkçası. Bir web tasarım işi alındığında baştan savma tasarlanan ve içerikleri kurumsal dilde yazı yazmamış yahut yeteneği olmayan (genelde 1 – 2 TL ücretle bloglara yazı yazan) kişilerden alınmış içerikler firmanın adını daha da kötülemektedir. Bu konuyla ilişkin olarak tavsiye edebileceğimiz yapılmış sitelerden örnekler veya işinde kendini kanıtlamış firmalardır.

Bu yazımızda sizlere kurumsal seo, kurumsal seo içeriği, kurumsal seo yapısı, kurumsal seo makalesi meselesinde bilgiler verdik. Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere, teşekkürler…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir