WeCreativez WhatsApp Support
Online İletişim Hattı
Destek Almak İstiyorum.
Tokat.60,Türkiye
+905434546804

Özgün Makalenin Seo’ya etkisi

Kopya İçerikle Google’ı Manipüle Etmeye Çalışmayın!

Google’da olan bir bilgi veya görseli Google’a sunduğunuzda bu zaten bende var diyor. Neden seni üst sıralara çıkarayım ki! Tepkisini veriyor. Sürekli kopya içerik girdiğinizde siz spam oluşturan website statüsünü alıyorsunuz. Buda demek oluyor ki kopya içerik tabiri caizse papağan misali sürekli aynı sözleri söyleyip duruyor. Sağdan soldan derme bilgilerle Google’ı manipüle etmeye çalışıyorsunuz. Şunu unutmayın Google’ın SEO uzmanın bunduğu ekibinde bu işin uzmanları sadece arama algoritmasını geliştirmek için saatlerini, günlerini, haftalarını, aylarını ve hatta yıllarını bu işe ayırıyorlar. O kadar uzman sizin düşündüğünüz manipüle planlarını daha önceden çözmüştür. Akıl akıldan üstündür. Bir zaman süreliğine kısa süreli manipülasyonlar yapabilirsiniz. Uzun dönemde bu anlaşılacaktır. Şüpheniz olmasın.

Makaleye giriş yaparken uyarılarla giriş yapmayı tercih ettim. Çünkü yurdumun insanları emek vermeden kolay para kazanma düşüncesine giriyorlar. Tamamen yanlış düşünce ile yola başladığınızda hayal kırıklığı yaşamamanız için uyarı ve önerilerde bulundum. Blog sitesi açarak ve özgün makale girerek , Sosysal medya ile bileştirerek çok güzel yerlere gelebilir güzel gelir elde edebilir hale gelebilmek mümkün.

Özgün Makale (Seo Uyumlu) Makale Nedir?

Özgünlük; yeni bir buluş sonucu olan, nitelikleri benzerlerinden üstün ve farklı olan anlamına gelir. Özgünlük nedir? açıklamasında herşey ortada görülüyor. Peki Özgün makale nedir? Açıklaması: Olmayan veya olan bir konu hakkında türetilmiş benzerlerinden farklı olan içerikle yazılmış makaleye özgün makale denir.

Özgün Makaleyi SEO Uyumlu Makaleye Nasıl Çevirirsiniz?

Özgün makaleyi SEO uyumlu makale yapmak zor değildir. Akışkan sözcükler içerisine Google Keyword Planner ile hedeflediğiniz kelimeleri % 5 ‘i aşmamak koşuluyla entegre ediniz.Örnek: Seo nedir? başlığı altında yüzlerce makaleyi internetten bulabilirsiniz. Aynı başlıkla açılan makaleler birbiriyle yarışıyor. Bu zor bir rekabettir. Siz olayı farklı gönden görerek farklı bir başlıkla ve özgün makale içinde SEO kurallarını kullanırsanız üstünlük sağlayabilirsiniz.

Özgün Makale İçin SEO Önerilerimiz

  • Giriş – Gelişme – Sonuç odaklı makaleyi yazınız.
  • Makalede zengin içerik olmasına dikkat ediniz.
  • Seo kurallarını uygulayınız.
  • En az 300 kelime olmasına özen gösterin
  • Link inşaası yöntemlerini kullanın
  • Hedef arama kelimelerini kullanırken sınırlandırın % 8‘i aşmasın. Aksi takdirde keyword stuffing yapmış olursunuz.
  • Görsellerle makaleyi zenginleştirin kullanıcı odaklı yazınız.
  • Yayını mutlaka sosyal ağlarda paylaşın.

Özgün makale nedir?, Özgün makaleyi SEO uyum makale haline dönüştürme, faydaları ve zararları hakkında bilgiler sunduk. Dikkat edilecek olan noktaları vurguladık. Özgün makale kurallarını uyguladığınızda sürekli olarak devam eden özgün yayınlar web sitenizi Google gözünde değerli hale getirecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir